Bugün Sinop Belediyesi, bize köpek maması bağışı yaptı. Belediyemize çok teşekkür ediyoruz. Pandemi devam ettiği sürece onlar yiyecek bulamayacaklar. Lütfen sizlerin de desteğini bekliyoruz. Sokaklarda yüzlerce kedi ve köpek var bizden yemek bekleyen.
Şimdi klavye kahramanlığı zamanı, online mağazalardan alacağınız mamaları, ya belediyelere ya da bulunduğunuz şehirdeki hayvan koruma derneklerine gönderin. Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Belediyemiz şimdilik köpek maması bağışladığı için şu anda kedi maması sıkıntısı çekmekteyiz. Lütfen şu anki bağışlarınızda kedi mamasına ağırlık veriniz.
Ayrıca büyüklerimizin ihtiyaçlarını almaya gittiğinizde lütfen yolda onları doyurun. Hasta ya da yaralı olanları bize ve belediyelere haber verin.
Pandemiden zarar görenler sadece kedi ve köpekler değil, ayrıca şehrin parçası olan kuşlar da yiyecek bir şey bulamıyorlar. Lütfen onlara pencerelerinizden ekmek kırıntıları atınız. Şimdi onların çiftleşme ve yumurtlama dönemleri. Onların da nesillerini devam ettirmeleri için elimizden geleni yapalım.
Doğanın yaşamsal döngüsünü el birliği ile koruyalım.