Kermesimiz sona erdi. Bize ürün bağışında bulunan herkese, dükkanımızdan alışveriş yapanlara ve alış veriş yapmayıp, sadece kutumuza para atanlara çok teşekkür ediyoruz. Mekan sahibine de ücret almadan bize dükkanını verdiği için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca satışta ve dükkanın kurulumunda bizlere yardım eden yabancı gönüllülerimize de çok teşekkür ediyoruz.
Bize yardım etmeye devam etmek için Ziraat Bankası hesabımıza TR02 0001 0002 2644 7802 0550 01 gönlünüzden geçeni yatırabilirsiniz.
Giderlerimizin en başında cerrahi operasyonlar yer alıyor. En çok araba çarpmasından dolayı meydana gelen kırık ameliyatlarına para harcıyoruz. Çünkü kullanılan platinler ve diğer malzemeler çok pahalı. Trafik kazası geçirenler, daha arabalardan kaçmayı beceremeyen yavru köpek ve kediler oluyor. Çarpıp, kaçan sürücülerin insanlık ayıbını biz örtmeye çalışıyoruz. Bütçemiz çok kısıtlı. Her ayı nasıl çıkaracağız diye düşünüyoruz.
Yardımlarınızı bizlerden esirgemeyin. Bağışlarınızın nereye gittiğini Facebook sayfamızdan Sahipsiz Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği ve web sayfamızdan görebilirsiniz.