Yıllardır Erasmus+ projelerinden yararlanan Eğitim Programları ve Evrensel ve Kültürel Aktiviteler Derneği, Sahipsiz Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği ile birlikte Erasmus+ Günleri ile Sinopluların karşısına çıkıyor.
Erasmus+ hakkında bilmek istediğiniz her şey, bilgi ve tecrübe paylaşımı, Erasmus+ dünyasına katılmış kişilerin hikayeleri, fotoğraf sergisi ve film gösterimleri, çocuklar için oyunlar ve AB projeleri ile Sinop’ta bulunan yabancı katılımcıların sunacağı kültürlerarası gece ile dopdolu Erasmus+ Günleri ile karşınızdayız.
#erasmus, #erasmusdays
![](https://sahipsizhayvanlar.org/wp-content/uploads/2023/11/9-Ekim-2023-300x222.jpg)
![](https://sahipsizhayvanlar.org/wp-content/uploads/2023/11/13-Ekim-2023-300x222.jpg)
![](https://sahipsizhayvanlar.org/wp-content/uploads/2023/11/14-Ekim-2023-300x222.jpg)
Siz de fikrinizi belirtin